Co nabízíme

Co je Daxni.cz?

Daxni je online video síť spojující celý svět prostřednictvím vysokorychlostního živě vysílaného videochatu s plnou zvukovou podporou.

Streamování živého videa – nový trend sociálních sítí?

Požáry, povodně, nehody – někdy stačí jen minuty na to, aby se fotky nebo videa z takovýchto událostí objevily na sociálních sítích, odkud je často přebírají zpravodajská média. I tato prodleva ale nejspíš v budoucnu úplně zmizí. Očekávaným hitem internetu je totiž streamování živého videa rovnou z mobilu.

Velkou pozornost si v posledních týdnech získaly zejména aplikace úzce propojeny se sociální sítí. Dovolují uživatelům vysílat živě video, které natáčejí pomocí mobilních telefonů nebo tabletů, a sdílet je se svými diváky. Diváci mohou – rovněž v reálném čase – s autorem videa komunikovat pomocí textových zpráv.

Video se nenahrává a nedovoluje se k němu později vracet. Aplikace tak kladou velký důraz na bezprostřednost přímého přenosu. Ti, kteří vysílají, si nicméně mohou uložit záznam do svého vlastního telefonu.

„Živé streamování je zábava. Zatímco televize je spíš vážná. Myslíme si, že Daxni představují skvělý způsob, jak být v kontaktu s naším publikem během předvolební kampaně, sportovních zápasů běžného života“

Stačí jen málo internet připojení, PC a nebo mobil a selfie tyč a jste Streamer a Online Bloger:

Blogy za poslední roky na internetu rostou jako houby po dešti. O takovéto blogování pokouší sehodně dívek, a dokonce i spousta chlapců. Jsou samozřejmě úspěšné, některé o hodně méně. Cílem jsou velké honoráře z reklamy,  propagace výrobku a kosmetiky .

Ročně superúspěšné blogery si přijdou někdy  i na necelých 100 milionů korun.

Ptáte se, k čemu poslouží naše aplikace?

Daxni.cz je úplně zdarma a bez závazků, začni jak David z videa.